STATYSTYKI

• posluszna-zona-kerry-fisher.jpg
  • seria-mazurska-tom-2-promyk-slonca.jpg
  • tamta-dziewczyna-erica-spindler.jpg
Poniedziałek, 25 marca 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

Ogólnopolski konkurs na reportaż „Łódzkie – znane i nieznane”

Ogólnopolski konkurs na reportaż „Łódzkie – znane i nieznane” organizowany jest przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi w ramach obchodów 100-lecia Województwa Łódzkiego.

Celem konkursu jest:

promocja bogactwa świata przyrody, architektury, kultury, tradycji województwa łódzkiego

przypomnienie wybitnych, a niekiedy zapomnianych postaci działających i tworzących na terenie Łódzkiego, poszczególnych powiatów i gmin

przypomnienie ważnych i przełomowych wydarzeń mających miejsce na terenie województwa łódzkiego

stworzenie okazji do przekazania swoich spostrzeżeń i refleksji związanych ze 100-leciem Województwa Łódzkiego, zachęcenie do rozwijania pasji literackich.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu Polski oraz osoby dorosłe mieszkające w Polsce lub poza granicami kraju.

Zadaniem uczestnika konkursu jest napisanie reportażu dotyczącego województwa łódzkiego.

Autor reportażu może opisać miejsca, w których był i/lub wydarzenia, w których brał udział lub które zna z relacji ustnych lub dokumentów. Objętość pracy nie może przekraczać 6 stron formatu A4.

Na reportaże czekamy do 30 września 2019 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin konkursu (pdf)

Formularz zgłoszeniowy osoba dorosła konkurs Łódzkie - znane i nieznane

Formularz zgłoszeniowy uczniowie niepełnoletni konkurs Łódzkie - znane i nieznane

Formularz zgłoszeniowy uczniowie pełnoletni konkurs Łódzkie - znane i nieznane